Chci koupit Jihomoravský kraj

Počet inzerátů 450

Řadit podle:
Prodej bytu 2+kk 69 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 69 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 69 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 69 m², Brno

8 300 000 Kč (120 290 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 69 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 62 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 62 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 62 m², Brno

8 050 000 Kč (129 839 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 62 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno

8 890 000 Kč (120 135 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 74 m²
Prodej zemědělského objektu 4 280 m², Krhovice
Prodej zemědělského objektu 4 280 m², Krhovice
Prodej zemědělského objektu 4 280 m², Krhovice

Prodej zemědělského objektu 4 280 m², Krhovice

8 290 000 Kč (1 937 Kč za m²)
  • Typ zemědělské objekty
  • Plocha 4 280 m²
Prodej výrobního prostoru 479 m², Račice-Pístovice
Prodej výrobního prostoru 479 m², Račice-Pístovice
Prodej výrobního prostoru 479 m², Račice-Pístovice

Prodej výrobního prostoru 479 m², Račice-Pístovice

8 690 000 Kč (18 142 Kč za m²)
  • Typ výroba
  • Plocha 479 m²
Prodej činžovního domu 1 790 m², Hodonín
Prodej činžovního domu 1 790 m², Hodonín
Prodej činžovního domu 1 790 m², Hodonín

Prodej činžovního domu 1 790 m², Hodonín

59 000 000 Kč (32 961 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 1 790 m²
Prodej ordinace 210 m², Znojmo
Prodej ordinace 210 m², Znojmo
Prodej ordinace 210 m², Znojmo

Prodej ordinace 210 m², Znojmo

info v RK
  • Typ ordinace
  • Plocha 210 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m², Brno - Trnitá
Prodej bytu 1+kk 52 m², Brno - Trnitá
Prodej bytu 1+kk 52 m², Brno - Trnitá

Prodej bytu 1+kk 52 m², Brno - Trnitá

5 399 000 Kč (103 827 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 52 m²
Prodej činžovního domu 915 m², Brno-město
Prodej činžovního domu 915 m², Brno-město
Prodej činžovního domu 915 m², Brno-město

Prodej činžovního domu 915 m², Brno-město

73 000 000 Kč (79 781 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 915 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 600 m², Drnholec
Prodej nemovitosti pro ubytování 600 m², Drnholec
Prodej nemovitosti pro ubytování 600 m², Drnholec

Prodej nemovitosti pro ubytování 600 m², Drnholec

info v RK
  • Typ ubytování
  • Plocha 600 m²

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt