Počet inzerátů
183
Od nejdražšího
Pronájem skladu 2 400 m², Kožichovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 400 m²
Pronájem skladu 5 000 m², Kožichovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
5 000 m²
Pronájem výrobního prostoru 14 788 m², Velká Bíteš - Košíkov
dohodou
Typ
výroba
Plocha
14 788 m²
Pronájem výrobního prostoru 32 000 m², Velká Bíteš - Košíkov
149 Kč za m²/měsíc
(1 788 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
32 000 m²
Pronájem skladu 5 000 m², Velká Bíteš - Košíkov
info v RK
Typ
sklady
Plocha
5 000 m²
Pronájem skladu 29 936 m², Velká Bíteš - Košíkov
info v RK
Typ
sklady
Plocha
29 936 m²
Prodej zemědělského objektu 900 m², Moravské Budějovice - Vranín
7 990 000 Kč
(8 878 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
900 m²
Pronájem obchodního prostoru 62 m², Ledeč nad Sázavou
7 900 Kč za měsíc
(1 529 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
62 m²
Pronájem skladu 4 990 m², Třebíč
info v RK
Typ
sklady
Plocha
4 990 m²
Pronájem skladu 3 000 m², Velká Bíteš
info v RK
Typ
sklady
Plocha
3 000 m²
10
11
12
13
14