Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 1+kk 36 m², Brno - Zábrdovice
5 320 000 Kč
(147 778 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
36 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m², Brno - Husovice
10 261 000 Kč
(165 500 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Brno - Zábrdovice
6 570 000 Kč
(142 826 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Brno - Zábrdovice
6 470 000 Kč
(140 652 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m², Blansko
7 807 250 Kč
(100 093 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
78 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Blansko
5 863 725 Kč
(104 709 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Kladno
5 900 000 Kč
(115 686 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m², Kladno
9 398 362 Kč
(98 930 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
95 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m², Bystřice nad Pernštejnem
6 199 000 Kč
(96 859 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
64 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Horní Heršpice
rezervováno
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
13
14
15
16
17