Okres Třebíč

Počet inzerátů 24

Řadit podle:
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

3 507 136 Kč (120 936 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 29 m²
Pronájem skladu 2 000 m², Třebíč - Pocoucov
Pronájem skladu 2 000 m², Třebíč - Pocoucov
Pronájem skladu 2 000 m², Třebíč - Pocoucov

Pronájem skladu 2 000 m², Třebíč - Pocoucov

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 2 000 m²
Prodej komerční nemovitosti 105 m², Nové Dvory
Prodej komerční nemovitosti 105 m², Nové Dvory
Prodej komerční nemovitosti 105 m², Nové Dvory

Prodej komerční nemovitosti 105 m², Nové Dvory

4 980 000 Kč (47 429 Kč za m²)
  • Typ ostatní komerční nemovitosti
  • Plocha 105 m²
Prodej zemědělského objektu 418 m², Čikov
Prodej zemědělského objektu 418 m², Čikov
Prodej zemědělského objektu 418 m², Čikov

Prodej zemědělského objektu 418 m², Čikov

12 950 000 Kč (30 981 Kč za m²)
  • Typ zemědělské objekty
  • Plocha 418 m²
Prodej zemědělského objektu 900 m², Koněšín
Prodej zemědělského objektu 900 m², Koněšín
Prodej zemědělského objektu 900 m², Koněšín

Prodej zemědělského objektu 900 m², Koněšín

4 750 000 Kč (5 278 Kč za m²)
  • Typ zemědělské objekty
  • Plocha 900 m²
Prodej obchodního prostoru 293 m², Třebíč
Prodej obchodního prostoru 293 m², Třebíč
Prodej obchodního prostoru 293 m², Třebíč

Prodej obchodního prostoru 293 m², Třebíč

16 500 000 Kč (56 314 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 293 m²
Pronájem skladu 350 m², Rokytnice nad Rokytnou
Pronájem skladu 350 m², Rokytnice nad Rokytnou
Pronájem skladu 350 m², Rokytnice nad Rokytnou

Pronájem skladu 350 m², Rokytnice nad Rokytnou

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 350 m²
Pronájem skladu 350 m², Rokytnice nad Rokytnou
Pronájem skladu 350 m², Rokytnice nad Rokytnou
Pronájem skladu 350 m², Rokytnice nad Rokytnou

Pronájem skladu 350 m², Rokytnice nad Rokytnou

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 350 m²
Pronájem skladu 1 000 m², Kožichovice
Pronájem skladu 1 000 m², Kožichovice
Pronájem skladu 1 000 m², Kožichovice

Pronájem skladu 1 000 m², Kožichovice

dohodou
  • Typ sklady
  • Plocha 1 000 m²
Prodej zemědělského objektu 900 m², Moravské Budějovice - Vranín

7 990 000 Kč (8 878 Kč za m²)
  • Typ zemědělské objekty
  • Plocha 900 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt