Prodej výrobního prostoru 688 m², Plavy

Prodej výrobního prostoru 688 m², Plavy
  • Adresa Plavy
  • Ev. č. RT1366-29987
  • Typ výroba
  • Plocha 688 m²

10 800 000 Kč (15 698 Kč za m²)

Nabídková cena nezahrnuje strojní zařízení a skladové zásoby, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

 

Prodej komerčního objektu 700 m², Plavy

V obci Plavy nabízíme k prodeji komerční objekt s širokým spektrem možného využití. Nemovitost dosud sloužila jako prodejna, skladové prostory a zázemí pro drobné opravy, díky své dispozici a variabilitě však nabízí mnohem širší potenciál pro podnikání.

Objekt je vhodný například pro drobnou výrobu, autoservis, dílnu, skladování, servisní služby nebo kombinaci provozu a administrativního zázemí. Prostory poskytují dostatek místa pro realizaci podnikatelských záměrů a nový majitel si je může upravit či kompletně zrekonstruovat přesně podle vlastních potřeb a požadavků.

Velkou výhodou je dobrá dostupnost a praktické zázemí pro provoz podnikání. Nemovitost představuje zajímavou příležitost pro firmy i jednotlivce, kteří hledají funkční objekt s možností dalšího rozvoje a přizpůsobení vlastním představám.
Nemovitost se nachází při hlavní silnici mezi Tanvaldem a Železným Brodem v obci Plavy při hlavním tahu směřujícím do Jizerských hor.

Pokud hledáte prostor pro své podnikání s potenciálem vytvořit moderní provozovnu podle vlastního konceptu, tato nabídka může být právě pro vás.

Pro bližší informace či sjednání prohlídky zavolejte

Nehospodárná E

Údaje k nemovitosti

KategorieVýroba
LokalitaPlavy
OkresJablonec nad Nisou
Užitná plocha688 m²
Podlahová plocha688 m²
Celková plocha688 m²
Plocha pozemku1.389 m²