Počet inzerátů
8 465
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej kanceláře 942 m², Liberec III-Jeřáb
17 990 000 Kč
(19 098 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
942 m²
Pronájem kanceláře 141 m², Brno-město
38 000 Kč za měsíc
(3 234 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
141 m²
Prodej komerční nemovitosti 570 m², Okrouhlá
8 900 000 Kč
(15 614 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
570 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 650 m², Božanov
5 900 000 Kč
(9 077 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
650 m²
Pronájem kanceláře 30 m², Bruntál
5 000 Kč za měsíc
(2 000 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
30 m²
Prodej zemědělského objektu 1 614 m², Žihle
14 000 000 Kč
(8 674 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
1 614 m²
Prodej činžovního domu 1 614 m², Žihle
14 000 000 Kč
(8 674 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
1 614 m²
Prodej obchodního prostoru 75 m², Rusín
927 000 Kč
(12 360 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
75 m²
Prodej restaurace 2 000 m², Hodonín
29 900 000 Kč
(14 950 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
2 000 m²
Prodej obchodního prostoru 2 000 m², Hodonín
29 990 000 Kč
(14 995 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
2 000 m²
1
2
3
4
5