Počet inzerátů
1 416
Kde?
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 144 m², Praha 8
13 900 000 Kč
(96 528 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
144 m²
Pronájem kanceláře 179 m², Praha - Nové Město
18 EUR za m²/měsíc
(216 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
179 m²
Pronájem kanceláře 409 m², Praha - Nové Město
20 EUR za m²/měsíc
(240 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
409 m²
Prodej bytu 5+kk 234 m², Praha
68 609 923 Kč
(293 205 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
234 m²
Prodej bytu 4+kk 163 m², Praha
45 464 513 Kč
(278 923 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
163 m²
Prodej bytu 5+kk 206 m², Praha
64 806 424 Kč
(314 594 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
206 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m², Praha
33 499 000 Kč
(334 990 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
100 m²
Prodej bytu 3+kk 101 m², Praha
29 521 855 Kč
(292 296 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
101 m²
Pronájem kanceláře 37 m², Praha 7, Holešovice
10 500 Kč za měsíc
(3 405 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
37 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m², Praha - Vršovice
14 900 000 Kč
(222 388 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
67 m²
16
17
18
19
20