Počet inzerátů
80
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej apartmánu 101 m², Strážné
15 990 000 Kč
(158 317 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
101 m²
Prodej apartmánu 121 m², Bedřichov
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
121 m²
Prodej apartmánu 50 m², Humpolec
4 041 100 Kč
(80 822 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
50 m²
Prodej apartmánu 91 m², Trutnov - Dolní Staré Město
7 990 000 Kč
(87 802 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
91 m²
Prodej apartmánu 144 m², Hlohovec
12 800 000 Kč
(88 889 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
144 m²
Prodej apartmánu 210 m², Znojmo
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
210 m²
Prodej apartmánu 70 m², Kolín
4 912 740 Kč
(70 182 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
70 m²
Prodej apartmánu 111 m², Trutnov - Horní Staré Město
6 499 000 Kč
(58 550 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
111 m²
Prodej apartmánu 115 m², Scheffsnoth
dohodou
Typ
apartmány
Plocha
115 m²
Prodej apartmánu 144 m², Hlohovec
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
144 m²
4
5
6
7
8