Počet inzerátů
91
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej kanceláře 300 m², Brno - Zábrdovice
1 Kč
(0 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
300 m²
Prodej kanceláře 50 m², Brno - Zábrdovice
1 Kč
(0 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
50 m²
Prodej kanceláře 43 m², Praha - Nové Město
1 700 000 Kč
(39 535 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
43 m²
Prodej kanceláře 356 m², Jeseník
7 700 000 Kč
(21 629 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
356 m²
Prodej kanceláře 81 m², Praha - Žižkov
10 990 000 Kč
(135 679 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
81 m²
Prodej kanceláře 378 m², Brno - Maloměřice
rezervováno
Typ
kanceláře
Plocha
378 m²
Prodej kanceláře 541 m², Jindřichův Hradec
12 900 000 Kč
(23 845 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
541 m²
Prodej kanceláře 874 m², Oskořínek
9 999 000 Kč
(11 441 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
874 m²
Prodej kanceláře 160 m², Plzeň - Doudlevce
8 900 000 Kč
(55 625 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
160 m²
Prodej kanceláře 401 m², Praha 15
41 000 000 Kč
(102 244 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
401 m²
5
6
7
8
9