Blog

Nemovitosti realitní kanceláře Trigema, a.s.

Trigema, a.s.
Trigema, a.s.
+420 227 355 211
netolicky@trigema.cz
 
Bucharova 2641/14
Praha 5 - Stodůlky

Počet inzerátů 62

Řadit podle:
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov

11 130 000 Kč (227 143 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 49 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov

10 480 000 Kč (227 826 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 46 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov

12 870 000 Kč (221 897 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 58 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov

11 120 000 Kč (226 939 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 49 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov

10 310 000 Kč (224 130 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov

10 310 000 Kč (224 130 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 46 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov

11 060 000 Kč (225 714 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 49 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Smíchov

10 890 000 Kč (226 875 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 48 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Smíchov

11 110 000 Kč (222 200 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 50 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m², Praha - Braník
Prodej bytu 3+kk 92 m², Praha - Braník
Prodej bytu 3+kk 92 m², Praha - Braník

Prodej bytu 3+kk 92 m², Praha - Braník

18 970 000 Kč (206 196 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 92 m²

  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt