Blog

Nemovitosti realitní kanceláře Trigema, a.s.

Trigema, a.s.
Trigema, a.s.
+420 227 355 211
netolicky@trigema.cz
 
Bucharova 2641/14
Praha 5 - Stodůlky

Počet inzerátů 62

Řadit podle:
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Kamýk

Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Kamýk

8 890 000 Kč (193 261 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 46 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk

Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk

8 700 000 Kč (174 000 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk

Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk

9 480 000 Kč (189 600 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk

Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk

8 590 000 Kč (171 800 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 50 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Kamýk

Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Kamýk

9 390 000 Kč (173 889 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 54 m²
Prodej bytu 4+kk 156 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 4+kk 156 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 4+kk 156 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 4+kk 156 m², Praha - Smíchov

35 830 000 Kč (229 679 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 156 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov

13 180 000 Kč (227 241 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 58 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov

11 480 000 Kč (234 286 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 49 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Smíchov

11 250 000 Kč (234 375 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 48 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov

12 930 000 Kč (222 931 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 58 m²

  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt