Blog
Nemovitosti realitní kanceláře metr2 reality s.r.o.
metr2 reality s.r.o.
+420 724 731 324
info@metr2reality.cz
Litovelská 1340/2c
Olomouc - Nová Ulice
Počet inzerátů
56
Kancelář
metr2 reality s.r.o.
Od nejdražšího
Pronájem bytu 3+kk 109 m², Olomouc - Holice
26 380 Kč za měsíc
(2 904 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
109 m²
Pronájem bytu 2+kk 63 m², Olomouc - Holice
16 640 Kč za měsíc
(3 170 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
63 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m², Lipník nad Bečvou
6 574 944 Kč
(80 182 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
82 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Lipník nad Bečvou
4 543 790 Kč
(87 381 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej stavebního pozemku 858 m², Staré Město
4 649 000 Kč
(5 418 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
858 m²
Prodej stavebního pozemku 544 m², Staré Město
1 899 000 Kč
(3 491 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
544 m²
Prodej bytu 4+kk 83 m², Olomouc - Nové Sady
10 260 000 Kč
(123 614 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
83 m²
Pronájem bytu 3+kk 73 m², Olomouc - Holice
18 610 Kč za měsíc
(3 059 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
73 m²
Pronájem bytu 2+kk 64 m², Olomouc - Holice
16 830 Kč za měsíc
(3 156 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
64 m²
Pronájem bytu 3+kk 73 m², Olomouc - Holice
18 510 Kč za měsíc
(3 043 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
73 m²
1
2
3
4
5