Grunclová Andrea
+420 771 516 501
prodej@trigema.cz
Trigema, a.s.
Trigema, a.s.
+420 227 355 211
netolicky@trigema.cz

Počet inzerátů 20

Řadit podle:
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha

8 670 000 Kč (176 939 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 49 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha

8 260 000 Kč (179 565 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 46 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk

Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk

8 700 000 Kč (174 000 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk

Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk

8 590 000 Kč (171 800 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 50 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Kamýk

Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Kamýk

9 390 000 Kč (173 889 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 54 m²
Prodej bytu 4+kk 156 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 4+kk 156 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 4+kk 156 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 4+kk 156 m², Praha - Smíchov

35 830 000 Kč (229 679 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 156 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov

11 480 000 Kč (234 286 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 49 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov

12 870 000 Kč (221 897 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 58 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Smíchov

10 890 000 Kč (226 875 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 48 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 53 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 53 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 53 m², Praha - Smíchov

11 490 000 Kč (216 792 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 53 m²

  • 1
  • 2
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt