Počet inzerátů
298
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 1 260 m², České Budějovice
200 000 Kč za měsíc
(1 905 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
1 260 m²
Pronájem kanceláře 200 m², Prachatice
15 000 Kč za měsíc
(900 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
200 m²
Pronájem kanceláře 150 m², Prachatice
10 000 Kč za měsíc
(800 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
150 m²
Pronájem restaurace 200 m², Prachatice
25 000 Kč za měsíc
(1 500 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
200 m²
Pronájem kanceláře 32 m², Blatná
4 815 Kč za měsíc
(1 806 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
32 m²
Pronájem skladu 340 m², České Budějovice 3
50 000 Kč za měsíc
(1 765 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
340 m²
Pronájem výrobního prostoru 128 m², České Budějovice 3
25 000 Kč za měsíc
(2 344 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
128 m²
Prodej komerční nemovitosti 512 m², Kájov - Křenov u Kájova
5 490 000 Kč
(10 723 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
512 m²
Prodej obchodního prostoru 1 507 m², Libníč
24 980 000 Kč
(16 576 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
1 507 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 400 m², Český Krumlov - Nové Spolí
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
400 m²
24
25
26
27
28