Počet inzerátů
450
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 300 m², Znojmo
8 400 000 Kč
(28 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
300 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Trnitá
5 399 000 Kč
(179 967 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m², Brno - Žebětín
9 750 000 Kč
(114 706 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
85 m²
Prodej skladu 164 m², Drnholec
1 350 000 Kč
(8 232 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
164 m²
Prodej zemědělského objektu 1 500 m², Lanžhot
2 990 000 Kč
(1 993 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
1 500 m²
Prodej výrobního prostoru 902 m², Přibice
4 650 000 Kč
(5 155 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
902 m²
Prodej skladu 902 m², Přibice
4 650 000 Kč
(5 155 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
902 m²
Prodej komerční nemovitosti 62 m², Vyškov
2 246 000 Kč
(36 226 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
62 m²
Prodej kanceláře 378 m², Brno - Maloměřice
rezervováno
Typ
kanceláře
Plocha
378 m²
Prodej obchodního prostoru 241 m², Zastávka
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
241 m²
30
31
32
33
34