Počet inzerátů
644
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 51 m², Ostrava
6 017 074 Kč
(117 982 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostrava
6 167 283 Kč
(114 209 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m², Ostrava
5 161 355 Kč
(120 032 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostrava
6 194 058 Kč
(114 705 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Praha - Pitkovice
5 565 954 Kč
(168 665 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav
rezervováno
Typ
byty 1+kk
Plocha
55 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m², Boskovice
6 473 000 Kč
(102 746 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
63 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m², Boskovice
5 194 000 Kč
(120 791 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 5+kk 206 m², Praha
64 806 424 Kč
(314 594 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
206 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m², Praha
33 499 000 Kč
(334 990 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
100 m²
24
25
26
27
28