Počet inzerátů
724
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany
9 900 000 Kč
(173 684 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha - Vysočany
13 100 000 Kč
(181 944 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
72 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Praha - Vysočany
12 200 000 Kč
(196 774 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko
5 844 825 Kč
(114 604 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko
7 638 950 Kč
(101 853 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko
5 514 075 Kč
(106 040 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Lipůvka
6 800 000 Kč
(121 429 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m², Brno - Horní Heršpice
8 730 000 Kč
(158 727 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
55 m²
Pronájem bytu 1+kk 37 m², Praha - Vršovice
17 470 Kč za měsíc
(5 666 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
37 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m², Praha - Vršovice
13 050 000 Kč
(194 776 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
67 m²
13
14
15
16
17