Nemovitosti

Počet inzerátů 8 400

Řadit podle:
Prodej obchodního prostoru 30 m², Karviná - Ráj
Prodej obchodního prostoru 30 m², Karviná - Ráj
Prodej obchodního prostoru 30 m², Karviná - Ráj

Prodej obchodního prostoru 30 m², Karviná - Ráj

1 590 000 Kč (53 000 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 30 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostravice
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostravice
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostravice

Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostravice

7 432 000 Kč (137 630 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 54 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice

Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice

8 990 000 Kč (110 988 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice

Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice

8 990 000 Kč (110 988 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 81 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m², Ostravice
Prodej bytu 3+kk 56 m², Ostravice
Prodej bytu 3+kk 56 m², Ostravice

Prodej bytu 3+kk 56 m², Ostravice

6 999 000 Kč (124 982 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 56 m²
Pronájem skladu 1 162 m², Uherský Brod
Pronájem skladu 1 162 m², Uherský Brod
Pronájem skladu 1 162 m², Uherský Brod

Pronájem skladu 1 162 m², Uherský Brod

800 Kč za m²/rok
  • Typ sklady
  • Plocha 1 162 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostravice
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostravice
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostravice

Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostravice

6 995 200 Kč (129 541 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 54 m²
Prodej bytu 2+kk 73 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 73 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 73 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 73 m², Brno

8 094 000 Kč (110 877 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 73 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno

8 720 000 Kč (117 838 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 74 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno

7 305 000 Kč (119 754 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 61 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt