Počet inzerátů
8 456
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 71 m², Ústí nad Labem-centrum
18 490 Kč za měsíc
(3 125 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
71 m²
Prodej obchodního prostoru 750 m², Broumov - Poříčí
5 450 000 Kč
(7 267 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
750 m²
Pronájem skladu 4 000 m², Opava
info v RK
Typ
sklady
Plocha
4 000 m²
Pronájem kanceláře 183 m², Brno - Štýřice
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
183 m²
Prodej obchodního prostoru 20 m², Praha 8
2 863 350 Kč
(143 168 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
20 m²
Pronájem obchodního prostoru 196 m², Napajedla
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
196 m²
Prodej restaurace 116 m², Ostrava - Poruba
2 490 000 Kč
(21 466 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
116 m²
Prodej obchodního prostoru 120 m², Kladno
5 490 000 Kč
(45 750 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
120 m²
Pronájem kanceláře 51 m², Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou
8 490 Kč za měsíc
(1 998 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
51 m²
Prodej obchodního prostoru 34 m², Most
1 196 800 Kč
(35 200 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
34 m²
1
2
3
4
5