Prodej rodinného domu, obec Kunín.

Prodej rodinného domu, obec Kunín.
  • Adresa Kunín 282
  • Ev. č. RT1014-13332059
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 235 m²

info v RK

 

V zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji exklusivní podsklepený prostorný dvoupodlažní rodinný dům s terasou, dvěma samostatnými garážemi, technickými místnostmi a altánem, který se nachází na rovinatém pozemku o celkové výměře 1986 m2 ve středu obce Kunín.

Celková užitná plocha domu s příslušenstvím je 481 m2. Dům je aktuálně po nákladné celkové rekonstrukci s důrazem na úspornost, funkčnost a moderní bydlení. Samotný dům nabízí na dvou podlažích vnitřní obytnou užitnou plochu o výměře 235 m2, sklepní část domu činí dalších 90 m2. Přízemí domu se sestává ze vstupní chodby (zádveří), vnitřní chodby, prádelny (možno využít jako další pokoj či posilovnu a jiné), technické místnosti, dvou prostorných ložnic, WC s umyvadlem. Srdce domu tvoří rozměrný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním prostorem, ze kterého se francouzským oknem vchází na nově vybudovanou terasu o výměře 18 m2. Prostorným schodištěm s nerezovým zábradlím se dostaneme do 1. nadpodlaží, které se sestává z chodby se vstupem na balkon s nerezovým zábradlím o výměře 9 m2. Levá část horního patra se sestává z technické místnosti na uskladnění věcí, dvou dětských pokojů a společné koupelny s WC, pravou část horního patra tvoří ložnice s vlastní prostornou šatnou a další koupelnou s WC. Sklepní část domu nabízí 5 samostatných uzavíratelných místností a technickou místnost, kde je umístěno technické vybavení domu - tepelné čerpadlo, rekuperace vzduchu, bojler na teplou vodu.

V celém domě je instalováno podlahové vytápění, které spolu s ohřevem vody zajišťuje nejmodernější monoblokové tepelné čerpadlo o výkonu 11 Kw, v celém domě je také instalována rekuperace vzduchu značky Zehnder. Samozřejmostí jsou nová 3 - komorová plastová okna a nové vstupní dveře. Dům je kompletně zateplen. V celém domě je položena kvalitní vinylová podlaha, v koupelnách a na WC moderní dlažba. V celém domě jsou instalovány vnitřní bezfalcové dveře s magnetickými zámky. Dům i pozemek je monitorován kamerovým systémem s výhledem 360 stupňů. Na střeše je příprava na připojení solárních panelů, dům disponuje 2 autonabíječkami, každá o výkonu 22Kw.

Velkým plusem je rozměrný, rovinatý pozemek obdélníkového tvaru o výměře necelých 1896 m2, na kterém se nachází jedna garáž s dvěma technickými místnostmi a druhá garáž s využitelnou nadstavbou a s nově vybudovanými chodníky a příjezdovými cestami o celkové výměře 190 m2. Na pozemku se dále nachází zastřešený altán o výměře 20 m2. Celý pozemek je oplocen do výšky 2 metrů a vstup na něj je zajištěn 2 elektrickými bránami a vstupní brankou z obecní komunikace. Pozemek dále nabízí vlastní studnu o hloubce 6,5 m a retenční nádrž o objemu 2,2 m3. Na pozemku byl vysazen nový trávník, z části je osazen ovocnými stromy a tújemi.

Dům se nachází v klidné lokalitě "na malé straně" ve středu obce Kunín v zástavbě rodinných domů. V případě zájmu se s Vámi rádi uvidíme na osobní prohlídce!

Úsporná C

Údaje k nemovitosti

KategorieRodinné domy
LokalitaKunín 282
OkresNový Jičín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná235 m²
Plocha pozemku1.896 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Terasaano (18 m²)
Sklepano (90 m²)

Podobné nemovitosti