Počet inzerátů
8 529
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 149 m², Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
12 000 000 Kč
(80 537 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
149 m²
Pronájem kanceláře 700 m², Praha - Holešovice
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
700 m²
Pronájem kanceláře 1 208 m², Praha - Holešovice
25 EUR za m²/měsíc
(300 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
1 208 m²
Prodej restaurace 323 m², Kořenov - Příchovice
info v RK
Typ
restaurace
Plocha
323 m²
Pronájem kanceláře 38 m², Brno - Bystrc
15 000 Kč za měsíc
(4 737 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
38 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m², Praha - Vinohrady
8 900 000 Kč
(150 847 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
59 m²
Pronájem obchodního prostoru 25 m², Oslavany
12 000 Kč za měsíc
(5 760 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
25 m²
Prodej činžovního domu 2 100 m², Rumburk 3-Dolní Křečany
29 880 000 Kč
(14 229 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
2 100 m²
Prodej činžovního domu 700 m², Rumburk 3-Dolní Křečany
12 990 000 Kč
(18 557 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
700 m²
Prodej obchodního prostoru 750 m², Broumov - Poříčí
5 450 000 Kč
(7 267 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
750 m²
1
2
3
4
5