Komerční pozemky určené pro stavbu obchodních zařízení na hlavní třídě v Plzni

Komerční pozemky určené pro stavbu obchodních zařízení na hlavní třídě v Plzni
  • Adresa Rokycanská, Plzeň
  • Ev. č. RT1151-20153
  • Typ pozemky pro komerční výstavbu
  • Plocha 22 239 m²

info v RK

včetně provize, včetně právního servisu

 

Předmětem prodeje jsou komerční pozemky na atraktivním místě v Plzni, Rokycanské třídě. Pozemky se nachází v zastavitelném území určeném dle platného územního plánu pro stavby obchodu, služeb a výroby. Hlavním využití území jsou především stavby a zařízení pro obchodní účely. Jako stavby přípustné jsou stavby a zařízení pro výrobu 1. a 2. kategorie a pro služby nebo sklady a skladovací plochy. V roce 2020 nechalo město Plzeň vypracovat územní studii na toto území, ze které jsou zřejmé přesnější definice využití území označené v územním plánu pod číslem 4_43a a v územní studii pod písmenem M.

Celková velikost nabízených pozemků je 22.239 m2. Pozemky jsou součástí jedné z posledních lokalit určených dle územního plánu k výstavbě obchodních zařízení. Nabízené pozemky leží nedaleko hlavní komunikace výjezdu k dálnici D5 exit Ejpovice směr Praha a Rozvadov. Velmi dobrá dopravní obslužnost je také do historického centra města Plzně. Pozemky, navazující na silnici 1. tř. č. 26 přivaděč do Plzně, a především na dálnici D5 Německo, Praha. Dálniční nájezd exit Ejpovice je vzdálen cca 2,5 km tj. 2 min jízdy. Velkou výhodou je velmi dobrá viditelnost budoucí zástavby z tohoto přivaděče, a pro přepravu zaměstnanců i skutečnost, že zastávka MHD je v docházkové vzdálenosti od nabízených pozemků. V případě potřeby, lze nabídnout také další pozemky až o výměře až cca 50.000 m2.
Krajské město Plzeň je dynamicky se rozvíjející město se 174.800 obyvateli, rozkládající se na rozloze cca 137 km2. Existuje zde velmi zajímavý potenciál i za předpokladu investice do nemovitosti bez záměru okamžité výstavby. V případě zájmu nás kontaktujte, rádi Vám předáme podklady a informace k nabízeným pozemkům.

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaRokycanská, Plzeň
OkresPlzeň-město
Plocha pozemku22.239 m²
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Ostatní
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace