Počet inzerátů
8 529
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem obchodního prostoru 95 m², Lysá nad Labem
18 000 Kč za měsíc
(2 274 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
95 m²
Pronájem obchodního prostoru 26 m², Sušice
10 000 Kč za měsíc
(4 615 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
26 m²
Prodej obchodního prostoru 218 m², Kralupy nad Vltavou - Lobeček
8 990 000 Kč
(41 239 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
218 m²
Pronájem obchodního prostoru 74 m², Praha - Háje
17 000 Kč za měsíc
(2 757 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
74 m²
Pronájem obchodního prostoru 68 m², Šlapanice
170 Kč za m²/měsíc
(2 040 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
68 m²
Pronájem kanceláře 76 m², Šlapanice
170 Kč za m²/měsíc
(2 040 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
76 m²
Pronájem obchodního prostoru 187 m², Šlapanice
170 Kč za m²/měsíc
(2 040 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
187 m²
Prodej skladu 8 650 m², Aš
info v RK
Typ
sklady
Plocha
8 650 m²
Prodej výrobního prostoru 3 500 m², Bělá pod Bezdězem - Vrchbělá
info v RK
Typ
výroba
Plocha
3 500 m²
info v RK
Typ
výroba
Plocha
3 500 m²
1
2
3
4
5