Počet inzerátů
8 456
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 151 m², Otrokovice
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
151 m²
Prodej činžovního domu 700 m², Karlovy Vary
25 750 000 Kč
(36 786 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
700 m²
Prodej kanceláře 850 m², Děčín I-Děčín
19 400 000 Kč
(22 824 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
850 m²
Prodej obchodního prostoru 850 m², Děčín I-Děčín
19 400 000 Kč
(22 824 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
850 m²
Pronájem obchodního prostoru 74 m², Praha - Háje
17 000 Kč za měsíc
(2 757 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
74 m²
Prodej obchodního prostoru 890 m², Olomouc
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
890 m²
Pronájem obchodního prostoru 63 m², Milovice
13 000 Kč za měsíc
(2 476 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
63 m²
Pronájem obchodního prostoru 73 m², Pardubice - Zelené Předměstí
20 000 Kč za měsíc
(3 288 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
73 m²
Prodej obchodního prostoru 73 m², Pardubice - Zelené Předměstí
5 200 000 Kč
(71 233 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
73 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 624 m², Louny
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
1 624 m²
1
2
3
4
5