Počet inzerátů
8 414
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej skladu 3 350 m², Březolupy
11 990 000 Kč
(3 579 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
3 350 m²
Prodej kanceláře 147 m², Praha - Modřany
17 040 000 Kč
(115 918 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
147 m²
Pronájem skladu 241 m², České Budějovice 4
97 Kč za m²/měsíc
(1 164 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
241 m²
Pronájem kanceláře 421 m², Zlín
105 350 Kč za měsíc
(3 003 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
421 m²
Pronájem skladu 317 m², České Budějovice 4
125 Kč za m²/měsíc
(1 500 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
317 m²
Prodej výrobního prostoru 500 m², Kateřinice
8 290 000 Kč
(16 580 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
500 m²
Pronájem skladu 1 696 m², Praha
dohodou
Typ
sklady
Plocha
1 696 m²
Prodej výrobního prostoru 1 837 m², Šardice
14 900 000 Kč
(8 111 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 837 m²
Prodej skladu 540 m², Šardice
5 900 000 Kč
(10 926 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
540 m²
Pronájem skladu 1 162 m², Uherský Brod
800 Kč za m²/rok
Typ
sklady
Plocha
1 162 m²
1
2
3
4
5