Počet inzerátů
8 475
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 455 m², Ostrava - Slezská Ostrava
35 000 000 Kč
(76 923 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
455 m²
Pronájem obchodního prostoru 200 m², Velký Osek
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
200 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 635 m², Vysoké Mýto-Město
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
635 m²
Prodej restaurace 148 m², Děčín IV-Podmokly
3 990 000 Kč
(26 959 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
148 m²
Pronájem kanceláře 105 m², Brno - Horní Heršpice
208 Kč za m²/měsíc
(2 496 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
105 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 130 m², Radkov
9 500 000 Kč
(73 077 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
130 m²
Prodej komerční nemovitosti 103 m², Brno
4 000 000 Kč
(38 835 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
103 m²
Pronájem komerční nemovitosti 103 m², Brno
19 730 Kč za měsíc
(2 299 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
103 m²
Pronájem komerční nemovitosti 377 m², Brno - Staré Brno
90 000 Kč za měsíc
(2 865 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
377 m²
Pronájem restaurace 377 m², Brno - Staré Brno
90 000 Kč za měsíc
(2 865 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
377 m²
1
2
3
4
5