Počet inzerátů
8 407
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 700 m², Orlová - Město
3 900 000 Kč
(5 571 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
700 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
12 500 000 Kč
(134 409 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
93 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
10 500 000 Kč
(112 903 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
93 m²
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
9 000 000 Kč
(96 774 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
93 m²
Pronájem ordinace 84 m², Karlovy Vary
25 000 Kč za měsíc
(3 571 Kč za m²/rok)
Typ
ordinace
Plocha
84 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m², Brno
12 080 000 Kč
(110 826 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
109 m²
Prodej bytu 2+kk 136 m², Brno
9 222 000 Kč
(67 809 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
136 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m², Brno
11 174 000 Kč
(103 463 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
108 m²
Prodej bytu 4+kk 287 m², Brno
16 564 000 Kč
(57 714 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
287 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Brno
7 784 000 Kč
(139 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
1
2
3
4
5