Počet inzerátů
1 419
Kde?
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
Od nejdražšího
Pronájem obchodního prostoru 120 m², Praha - Nusle
600 Kč za m²/měsíc
(7 200 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
120 m²
Pronájem obchodního prostoru 120 m², Praha - Nusle
600 Kč za m²/měsíc
(7 200 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
120 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m², Praha - Smíchov
9 260 000 Kč
(237 436 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
39 m²
Prodej bytu 4+kk 142 m², Praha - Smíchov
34 310 000 Kč
(241 620 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
142 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
13 040 000 Kč
(224 828 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Pronájem restaurace 280 m², Praha - Vinohrady
25 000 Kč za měsíc
(1 071 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
280 m²
Pronájem skladu 2 107 m², Praha-Štěrboholy
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 107 m²
Pronájem skladu 1 855 m², Praha
dohodou
Typ
sklady
Plocha
1 855 m²
Pronájem skladu 22 m², Praha - Smíchov
5 900 Kč za měsíc
(3 218 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
22 m²
Prodej ordinace 59 m², Praha - Vinohrady
8 900 000 Kč
(150 847 Kč za m²)
Typ
ordinace
Plocha
59 m²
39
40
41
42
43