Počet inzerátů
21
Co?
Pozemky (Bydlení)
Byty
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 2 813 m², Staré Hradiště
6 000 Kč za m²
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 813 m²
Prodej stavebního pozemku 843 m², Horní Planá
6 069 600 Kč
(7 200 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
843 m²
Prodej stavebního pozemku 875 m², Horní Planá
5 862 500 Kč
(6 700 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
875 m²
Prodej stavebního pozemku 894 m², Horní Planá
7 062 600 Kč
(7 900 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
894 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m², Horní Planá
6 230 800 Kč
(7 400 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
842 m²
Prodej stavebního pozemku 713 m², Staré Město
3 099 000 Kč
(4 346 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
713 m²
Prodej stavebního pozemku 702 m², Jesenice
10 899 000 Kč
(15 526 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
702 m²
Prodej stavebního pozemku 725 m², Jesenice
10 999 999 Kč
(15 172 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
725 m²
Prodej stavebního pozemku 1 080 m², Štarnov
3 700 Kč za m²
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 080 m²
Prodej stavebního pozemku 1 081 m², Štarnov
3 700 Kč za m²
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 081 m²
1
2
3