Počet inzerátů
2 277
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 894 m², Horní Planá
7 062 600 Kč
(7 900 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
894 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m², Horní Planá
6 230 800 Kč
(7 400 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
842 m²
Prodej obchodního prostoru 750 m², Broumov - Poříčí
5 800 000 Kč
(7 733 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
750 m²
Prodej činžovního domu 380 m², Mladá Boleslav
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
380 m²
Prodej obchodního prostoru 149 m², Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
12 000 000 Kč
(80 537 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
149 m²
Prodej činžovního domu 450 m², Karlovy Vary - Dvory
11 000 000 Kč
(24 444 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
450 m²
Prodej kanceláře 81 m², Brno-město
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
81 m²
Prodej obchodního prostoru 78 m², Brno - Královo Pole
8 590 000 Kč
(110 128 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
78 m²
Prodej činžovního domu 618 m², Orlová
10 605 000 Kč
(17 160 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
618 m²
Prodej obchodního prostoru 159 m², Chomutov
5 302 500 Kč
(33 349 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
159 m²
3
4
5
6
7