Blog
Nemovitosti realitní kanceláře Trigema, a.s.
Trigema, a.s.
+420 227 355 211
netolicky@trigema.cz
Bucharova 2641/14
Praha 5 - Stodůlky
Počet inzerátů
62
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
8 510 000 Kč
(173 673 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha
8 630 000 Kč
(172 600 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m², Praha
12 730 000 Kč
(187 206 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
68 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
8 670 000 Kč
(176 939 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha
8 790 000 Kč
(175 800 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
8 720 000 Kč
(177 959 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
8 830 000 Kč
(180 204 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha
8 260 000 Kč
(179 565 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha
8 950 000 Kč
(179 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha
8 370 000 Kč
(181 957 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
2
3
4
5
6