Blog
Nemovitosti realitní kanceláře Trigema, a.s.
Trigema, a.s.
+420 227 355 211
netolicky@trigema.cz
Bucharova 2641/14
Praha 5 - Stodůlky
Počet inzerátů
62
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Pronájem obchodního prostoru 114 m², Praha - Stodůlky
52 900 Kč za měsíc
(5 568 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
114 m²
Prodej bytu 4+kk 132 m², Praha - Smíchov
32 897 756 Kč
(249 225 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
132 m²
Prodej bytu 4+kk 132 m², Praha - Smíchov
32 897 756 Kč
(249 225 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
132 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 640 000 Kč
(247 660 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha
16 300 000 Kč
(226 389 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
72 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m², Praha
17 830 000 Kč
(212 262 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
84 m²
1
2
3
4
5