Grunclová Andrea
+420 771 516 501
prodej@trigema.cz
Trigema, a.s.
+420 227 355 211
netolicky@trigema.cz
Počet inzerátů
20
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m², Praha
17 830 000 Kč
(212 262 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
84 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
12 100 000 Kč
(257 447 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
13 040 000 Kč
(224 828 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha
8 730 000 Kč
(174 600 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Kamýk
9 090 000 Kč
(197 609 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
9 750 000 Kč
(195 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha
8 510 000 Kč
(185 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
8 540 000 Kč
(174 286 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
8 510 000 Kč
(173 673 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
1
2