Počet inzerátů
107
Od nejdražšího
Pronájem skladu 20 000 m², Lužec nad Vltavou
info v RK
Typ
sklady
Plocha
20 000 m²
Pronájem skladu 32 000 m², Kozomín
info v RK
Typ
sklady
Plocha
32 000 m²
Pronájem skladu 8 000 m², Kozomín
info v RK
Typ
sklady
Plocha
8 000 m²
Pronájem skladu 120 000 m², Kozomín
info v RK
Typ
sklady
Plocha
120 000 m²
Pronájem skladu 1 895 m², Kozomín
info v RK
Typ
sklady
Plocha
1 895 m²
Pronájem skladu 7 420 m², Kozomín
info v RK
Typ
sklady
Plocha
7 420 m²
Prodej činžovního domu 330 m², Mělník
24 000 000 Kč
(72 727 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
330 m²
Pronájem skladu 5 000 m², Kozomín
info v RK
Typ
sklady
Plocha
5 000 m²
Pronájem skladu 2 100 m², Kozomín
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 100 m²
Prodej výrobního prostoru 2 000 m², Mšeno
5 750 000 Kč
(2 875 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
2 000 m²
7
8
9
10
11