Počet inzerátů
1 421
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 55 m², Praha 8
5 970 000 Kč
(108 545 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
55 m²
Prodej kanceláře 127 m², Praha 8
12 980 000 Kč
(102 205 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
127 m²
Prodej obchodního prostoru 117 m², Praha 8
11 980 000 Kč
(102 393 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
117 m²
Prodej ordinace 179 m², Praha 8
18 490 000 Kč
(103 296 Kč za m²)
Typ
ordinace
Plocha
179 m²
Pronájem kanceláře 511 m², Praha - Nové Město
25 EUR za m²/měsíc
(300 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
511 m²
Pronájem kanceláře 1 250 m², Praha 4
17,50 EUR za m²/měsíc
(210 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
1 250 m²
Pronájem kanceláře 825 m², Praha 4
17,50 EUR za m²/měsíc
(210 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
825 m²
Pronájem kanceláře 3 000 m², Praha
15,50 EUR za m²/měsíc
(186 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
3 000 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Praha - Žižkov
6 230 689 Kč
(207 690 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Pronájem obchodního prostoru 18 m², Praha 12
15 900 Kč za měsíc
(10 600 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
18 m²
92
93
94
95
96