Počet inzerátů
1 420
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Smíchov
10 890 000 Kč
(226 875 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
48 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Smíchov
11 110 000 Kč
(222 200 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Pronájem skladu 25 m², Praha - Vinohrady
5 000 Kč za měsíc
(2 400 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
25 m²
Pronájem kanceláře 447 m², Praha - Vokovice
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
447 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m², Praha - Hostivař
6 130 150 Kč
(245 206 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
25 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m², Praha - Hostivař
11 243 971 Kč
(167 820 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
67 m²
Pronájem skladu 832 m², Praha
124 800 Kč za měsíc
(1 800 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
832 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m², Praha - Hostivař
7 932 389 Kč
(188 866 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
42 m²
Pronájem obchodního prostoru 323 m², Praha - Michle
112 875 Kč za měsíc
(4 194 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
323 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Praha - Hloubětín
8 727 611 Kč
(167 839 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
55
56
57
58
59