Počet inzerátů
556
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 353 m², Chotěšov
9 500 000 Kč
(26 912 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
353 m²
Pronájem skladu 2 000 m², Plzeň 4
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 000 m²
Pronájem skladu 1 000 m², Plzeň 4
7,20 EUR za m²/měsíc
(86 EUR za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
1 000 m²
Pronájem skladu 571 m², Plzeň 4
info v RK
Typ
sklady
Plocha
571 m²
Pronájem obchodního prostoru 121 m², Plzeň
55 000 Kč za měsíc
(5 455 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
121 m²
Pronájem komerční nemovitosti 198 m², Plzeň - Jižní Předměstí
19 780 Kč za měsíc
(1 199 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
198 m²
Pronájem skladu 15 m², Plzeň - Doubravka
3 000 Kč za měsíc
(2 400 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
15 m²
Prodej restaurace 488 m², Železná Ruda
info v RK
Typ
restaurace
Plocha
488 m²
Pronájem kanceláře 100 m², Plzeň 1
15 000 Kč za měsíc
(1 800 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
100 m²
Prodej zemědělského objektu 1 320 m², Dešenice
4 990 000 Kč
(3 780 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
1 320 m²
14
15
16
17
18