Počet inzerátů
556
Od nejdražšího
Pronájem obchodního prostoru 53 m², Plzeň - Doudlevce
11 500 Kč za měsíc
(2 604 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
53 m²
Pronájem skladu 372 m², Plzeň
90 Kč za m²/měsíc
(1 080 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
372 m²
Pronájem kanceláře 58 m², Plzeň 3
7 750 Kč za měsíc
(1 603 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
58 m²
Pronájem kanceláře 244 m², Domažlice
300 Kč za měsíc
(15 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
244 m²
Pronájem obchodního prostoru 208 m², Plzeň 3
28 000 Kč za měsíc
(1 615 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
208 m²
Pronájem skladu 767 m², Plzeň
150 Kč za m²/měsíc
(1 800 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
767 m²
Pronájem skladu 18 781 m², Nýřany
dohodou
Typ
sklady
Plocha
18 781 m²
Prodej výrobního prostoru 2 767 m², Tisová - Lhotka
26 490 000 Kč
(9 574 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
2 767 m²
Pronájem kanceláře 66 m², Klatovy
19 000 Kč za měsíc
(3 455 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
66 m²
Pronájem obchodního prostoru 23 m², Nýrsko
4 600 Kč za měsíc
(2 400 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
23 m²
13
14
15
16
17