Počet inzerátů
319
Od nejdražšího
Pronájem skladu 20 000 m², Cheb - Dolní Dvory
info v RK
Typ
sklady
Plocha
20 000 m²
Prodej skladu 1 355 m², Karlovy Vary - Drahovice
45 000 000 Kč
(33 210 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
1 355 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 310 m², Karlovy Vary
14 990 000 Kč
(48 355 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
310 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 736 m², Karlovy Vary - Rybáře
35 000 000 Kč
(47 554 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
736 m²
Pronájem kanceláře 329 m², Cheb
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
329 m²
Pronájem skladu 6 000 m², Otovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
6 000 m²
Pronájem skladu 9 000 m², Cheb
info v RK
Typ
sklady
Plocha
9 000 m²
Pronájem kanceláře 50 m², Cheb
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
50 m²
Pronájem skladu 5 000 m², Aš
info v RK
Typ
sklady
Plocha
5 000 m²
Pronájem skladu 18 200 m², Cheb
info v RK
Typ
sklady
Plocha
18 200 m²
2
3
4
5
6