Počet inzerátů
318
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 1 000 m², Kraslice
3 900 000 Kč
(3 900 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
1 000 m²
Prodej komerční nemovitosti 1 600 m², Kraslice
3 900 000 Kč
(2 438 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
1 600 m²
Prodej výrobního prostoru 4 256 m², Kynšperk nad Ohří
info v RK
Typ
výroba
Plocha
4 256 m²
Prodej skladu 4 256 m², Kynšperk nad Ohří
info v RK
Typ
sklady
Plocha
4 256 m²
Pronájem obchodního prostoru 558 m², Březová
100 Kč za měsíc
(2 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
558 m²
Prodej obchodního prostoru 120 m², Ostrov
5 300 000 Kč
(44 167 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
120 m²
Pronájem skladu 1 700 m², Cheb
65 Kč za m²/měsíc
(780 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
1 700 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 3 102 m², Mariánské Lázně
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
3 102 m²
Prodej restaurace 207 m², Jáchymov
6 360 000 Kč
(30 725 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
207 m²
Prodej komerční nemovitosti 88 m², Mariánské Lázně
3 250 000 Kč
(36 932 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
88 m²
27
28
29
30
31