Počet inzerátů
318
Od nejdražšího
Prodej komerční nemovitosti 36 m², Mariánské Lázně - Stanoviště
248 400 Kč
(6 900 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
36 m²
Pronájem skladu 18 682 m², Aš
info v RK
Typ
sklady
Plocha
18 682 m²
Prodej komerční nemovitosti 440 m², Horní Slavkov
990 000 Kč
(2 250 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
440 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m², Jáchymov
3 290 000 Kč
(86 579 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
38 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Jáchymov
4 490 000 Kč
(83 148 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m², Jáchymov
5 590 000 Kč
(87 344 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
64 m²
Prodej apartmánu 34 m², Jáchymov
3 490 000 Kč
(102 647 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
34 m²
Prodej apartmánu 67 m², Jáchymov
4 769 280 Kč
(71 183 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
67 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 2 000 m², Aš
19 990 000 Kč
(9 995 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
2 000 m²
Prodej činžovního domu 2 000 m², Aš
19 990 000 Kč
(9 995 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
2 000 m²
26
27
28
29
30