Počet inzerátů
318
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 402 m², Karlovy Vary
15 900 000 Kč
(39 552 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
402 m²
Prodej komerční nemovitosti 34 m², Karlovy Vary
2 100 000 Kč
(61 765 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
34 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m², Karlovy Vary
17 500 000 Kč
(192 308 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
91 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m², Karlovy Vary
12 000 000 Kč
(190 476 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
63 m²
Prodej bytu 4+kk 162 m², Karlovy Vary
25 000 000 Kč
(154 321 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
162 m²
Prodej bytu 3+kk 238 m², Karlovy Vary
22 500 000 Kč
(94 538 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
238 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Karlovy Vary
12 500 000 Kč
(201 613 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Pronájem obchodního prostoru 180 m², Karlovy Vary
25 000 Kč za měsíc
(1 667 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
180 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m², Karlovy Vary
16 250 000 Kč
(154 762 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
105 m²
Pronájem obchodního prostoru 70 m², Karlovy Vary
16 000 Kč za měsíc
(2 743 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
70 m²
25
26
27
28
29