Počet inzerátů
298
Od nejdražšího
Pronájem skladu 10 000 m², Boršov nad Vltavou
info v RK
Typ
sklady
Plocha
10 000 m²
Pronájem skladu 19 975 m², Boršov nad Vltavou
info v RK
Typ
sklady
Plocha
19 975 m²
Pronájem skladu 7 000 m², Tábor
dohodou
Typ
sklady
Plocha
7 000 m²
Prodej apartmánu 80 m², Horní Stropnice
15 496 000 Kč
(193 700 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
80 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 570 m², Chlum u Třeboně
18 340 000 Kč
(32 175 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
570 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 286 m², Chlum u Třeboně
13 100 000 Kč
(45 804 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
286 m²
Prodej komerční nemovitosti 295 m², Benešov nad Černou
13 900 000 Kč
(47 119 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
295 m²
Pronájem restaurace 91 m², Kunžak
15 000 Kč za měsíc
(1 978 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
91 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 660 m², Stachy
21 990 000 Kč
(33 318 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
660 m²
Pronájem skladu 2 000 m², České Budějovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 000 m²
15
16
17
18
19