Počet inzerátů
15
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 3 600 m², Františkovy Lázně
dohodou
Typ
ubytování
Plocha
3 600 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 12 205 m², Mariánské Lázně
dohodou
Typ
ubytování
Plocha
12 205 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 435 m², Mariánské Lázně - Úšovice
25 750 000 Kč
(59 195 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
435 m²
Pronájem nemovitosti pro ubytování 435 m², Mariánské Lázně - Úšovice
60 000 Kč za měsíc
(1 655 Kč za m²/rok)
Typ
ubytování
Plocha
435 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 700 m², Odrava
dohodou
Typ
ubytování
Plocha
700 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 900 m², Cheb
48 999 999 Kč
(25 789 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 900 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 385 m², Lázně Kynžvart
8 990 000 Kč
(6 491 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 385 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 2 000 m², Aš
19 990 000 Kč
(9 995 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
2 000 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 3 102 m², Mariánské Lázně
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
3 102 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 616 m², Mariánské Lázně
72 500 000 Kč
(117 695 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
616 m²
1
2