Chci koupit okres Znojmo

Počet inzerátů 47

Řadit podle:
Prodej obchodního prostoru 300 m², Znojmo
Prodej obchodního prostoru 300 m², Znojmo
Prodej obchodního prostoru 300 m², Znojmo

Prodej obchodního prostoru 300 m², Znojmo

7 900 000 Kč (26 333 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 300 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 500 m², Podhradí nad Dyjí
Prodej nemovitosti pro ubytování 500 m², Podhradí nad Dyjí
Prodej nemovitosti pro ubytování 500 m², Podhradí nad Dyjí

Prodej nemovitosti pro ubytování 500 m², Podhradí nad Dyjí

2 399 000 Kč (4 798 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 500 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 139 m², Bítov
Prodej nemovitosti pro ubytování 139 m², Bítov
Prodej nemovitosti pro ubytování 139 m², Bítov

Prodej nemovitosti pro ubytování 139 m², Bítov

4 990 000 Kč (35 899 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 139 m²
Prodej rodinného domu 216 m², Hrušovany nad Jevišovkou
Prodej rodinného domu 216 m², Hrušovany nad Jevišovkou
Prodej rodinného domu 216 m², Hrušovany nad Jevišovkou

Prodej rodinného domu 216 m², Hrušovany nad Jevišovkou

14 467 920 Kč (66 981 Kč za m²)
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 216 m²
Prodej rodinného domu 216 m², Hrušovany nad Jevišovkou
Prodej rodinného domu 216 m², Hrušovany nad Jevišovkou
Prodej rodinného domu 216 m², Hrušovany nad Jevišovkou

Prodej rodinného domu 216 m², Hrušovany nad Jevišovkou

12 371 120 Kč (57 274 Kč za m²)
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 216 m²
Prodej obchodního prostoru 462 m², Znojmo
Prodej obchodního prostoru 462 m², Znojmo
Prodej obchodního prostoru 462 m², Znojmo

Prodej obchodního prostoru 462 m², Znojmo

info v RK
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 462 m²
Prodej výrobního prostoru 462 m², Znojmo
Prodej výrobního prostoru 462 m², Znojmo
Prodej výrobního prostoru 462 m², Znojmo

Prodej výrobního prostoru 462 m², Znojmo

info v RK
  • Typ výroba
  • Plocha 462 m²
Prodej skladu 462 m², Znojmo
Prodej skladu 462 m², Znojmo
Prodej skladu 462 m², Znojmo

Prodej skladu 462 m², Znojmo

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 462 m²
Prodej výrobního prostoru 1 500 m², Nový Šaldorf-Sedlešovice - Nový Šaldorf

info v RK
  • Typ výroba
  • Plocha 1 500 m²
Prodej bytu 4+kk 115 m², Znojmo
Prodej bytu 4+kk 115 m², Znojmo
Prodej bytu 4+kk 115 m², Znojmo

Prodej bytu 4+kk 115 m², Znojmo

info v RK
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 115 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt