Chci koupit okres Třebíč

Počet inzerátů 16

Řadit podle:
Prodej obchodního prostoru 800 m², Jemnice
Prodej obchodního prostoru 800 m², Jemnice
Prodej obchodního prostoru 800 m², Jemnice

Prodej obchodního prostoru 800 m², Jemnice

12 900 000 Kč (16 125 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 800 m²
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

3 427 997 Kč (118 207 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 29 m²
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

3 161 902 Kč (109 031 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 29 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč

Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč

4 324 380 Kč (98 281 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 44 m²
Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč

Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč

3 183 579 Kč (113 699 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 28 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč

Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč

4 388 430 Kč (99 737 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 44 m²
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

3 507 136 Kč (120 936 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 29 m²
Prodej komerční nemovitosti 105 m², Nové Dvory
Prodej komerční nemovitosti 105 m², Nové Dvory
Prodej komerční nemovitosti 105 m², Nové Dvory

Prodej komerční nemovitosti 105 m², Nové Dvory

4 980 000 Kč (47 429 Kč za m²)
  • Typ ostatní komerční nemovitosti
  • Plocha 105 m²
Prodej zemědělského objektu 418 m², Čikov
Prodej zemědělského objektu 418 m², Čikov
Prodej zemědělského objektu 418 m², Čikov

Prodej zemědělského objektu 418 m², Čikov

12 950 000 Kč (30 981 Kč za m²)
  • Typ zemědělské objekty
  • Plocha 418 m²
Prodej zemědělského objektu 900 m², Koněšín
Prodej zemědělského objektu 900 m², Koněšín
Prodej zemědělského objektu 900 m², Koněšín

Prodej zemědělského objektu 900 m², Koněšín

4 750 000 Kč (5 278 Kč za m²)
  • Typ zemědělské objekty
  • Plocha 900 m²

  • 1
  • 2
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt