Počet inzerátů
16
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
3 427 997 Kč
(118 207 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
29 m²
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
3 161 902 Kč
(109 031 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
29 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
4 324 380 Kč
(98 281 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč
3 183 579 Kč
(113 699 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
28 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
4 388 430 Kč
(99 737 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
3 507 136 Kč
(120 936 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
29 m²
Prodej obchodního prostoru 800 m², Jemnice
12 900 000 Kč
(16 125 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
800 m²
Prodej komerční nemovitosti 105 m², Nové Dvory
4 980 000 Kč
(47 429 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
105 m²
Prodej zemědělského objektu 418 m², Čikov
12 950 000 Kč
(30 981 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
418 m²
Prodej zemědělského objektu 900 m², Koněšín
4 750 000 Kč
(5 278 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
900 m²
1
2