Chci koupit Olomoucký kraj

Počet inzerátů 122

Řadit podle:
Prodej skladu 2 492 m², Lipník nad Bečvou III-Nové Dvory
Prodej skladu 2 492 m², Lipník nad Bečvou III-Nové Dvory
Prodej skladu 2 492 m², Lipník nad Bečvou III-Nové Dvory

Prodej skladu 2 492 m², Lipník nad Bečvou III-Nové Dvory

24 000 000 Kč (9 631 Kč za m²)
  • Typ sklady
  • Plocha 2 492 m²
Prodej výrobního prostoru 2 800 m², Osek nad Bečvou
Prodej výrobního prostoru 2 800 m², Osek nad Bečvou
Prodej výrobního prostoru 2 800 m², Osek nad Bečvou

Prodej výrobního prostoru 2 800 m², Osek nad Bečvou

23 000 000 Kč (8 214 Kč za m²)
  • Typ výroba
  • Plocha 2 800 m²
Prodej skladu 2 800 m², Osek nad Bečvou
Prodej skladu 2 800 m², Osek nad Bečvou
Prodej skladu 2 800 m², Osek nad Bečvou

Prodej skladu 2 800 m², Osek nad Bečvou

23 000 000 Kč (8 214 Kč za m²)
  • Typ sklady
  • Plocha 2 800 m²
Prodej obchodního prostoru 2 800 m², Osek nad Bečvou
Prodej obchodního prostoru 2 800 m², Osek nad Bečvou
Prodej obchodního prostoru 2 800 m², Osek nad Bečvou

Prodej obchodního prostoru 2 800 m², Osek nad Bečvou

23 000 000 Kč (8 214 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 2 800 m²
Prodej kanceláře 356 m², Jeseník
Prodej kanceláře 356 m², Jeseník
Prodej kanceláře 356 m², Jeseník

Prodej kanceláře 356 m², Jeseník

7 700 000 Kč (21 629 Kč za m²)
  • Typ kanceláře
  • Plocha 356 m²
Prodej výrobního prostoru 930 m², Laškov - Kandia
Prodej výrobního prostoru 930 m², Laškov - Kandia
Prodej výrobního prostoru 930 m², Laškov - Kandia

Prodej výrobního prostoru 930 m², Laškov - Kandia

info v RK
  • Typ výroba
  • Plocha 930 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m², Litovel
Prodej bytu 3+kk 80 m², Litovel
Prodej bytu 3+kk 80 m², Litovel

Prodej bytu 3+kk 80 m², Litovel

6 087 488 Kč (76 094 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 80 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m², Litovel
Prodej bytu 3+kk 89 m², Litovel
Prodej bytu 3+kk 89 m², Litovel

Prodej bytu 3+kk 89 m², Litovel

7 082 135 Kč (79 575 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 89 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m², Litovel
Prodej bytu 3+kk 67 m², Litovel
Prodej bytu 3+kk 67 m², Litovel

Prodej bytu 3+kk 67 m², Litovel

5 129 487 Kč (76 560 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 67 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m², Litovel
Prodej bytu 3+kk 79 m², Litovel
Prodej bytu 3+kk 79 m², Litovel

Prodej bytu 3+kk 79 m², Litovel

5 797 753 Kč (73 389 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 79 m²

  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt