Počet inzerátů
450
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej komerční nemovitosti 200 m², Archlebov
6 800 000 Kč
(34 000 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
200 m²
Prodej komerční nemovitosti 1 133 m², Brno - Staré Brno
20 000 000 Kč
(17 652 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
1 133 m²
Prodej komerční nemovitosti 255 m², Milovice
dohodou
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
255 m²
Prodej skladu 796 m², Hrušovany nad Jevišovkou
7 250 000 Kč
(9 108 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
796 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
rezervováno
Typ
byty 2+kk
Plocha
67 m²
Prodej obchodního prostoru 381 m², Kuřim
20 990 750 Kč
(55 094 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
381 m²
Prodej skladu 381 m², Brno
20 990 750 Kč
(55 094 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
381 m²
Prodej skladu 381 m², Kuřim
20 990 750 Kč
(55 094 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
381 m²
Prodej výrobního prostoru 381 m², Brno
20 990 750 Kč
(55 094 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
381 m²
Prodej skladu 374 m², Kuřim
20 567 250 Kč
(54 993 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
374 m²
38
39
40
41
42