Chci koupit Jihomoravský kraj

Počet inzerátů 450

Řadit podle:
Prodej nemovitosti pro ubytování 912 m², Černovice
Prodej nemovitosti pro ubytování 912 m², Černovice
Prodej nemovitosti pro ubytování 912 m², Černovice

Prodej nemovitosti pro ubytování 912 m², Černovice

16 990 000 Kč (18 629 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 912 m²
Prodej činžovního domu 281 m², Bulhary
Prodej činžovního domu 281 m², Bulhary
Prodej činžovního domu 281 m², Bulhary

Prodej činžovního domu 281 m², Bulhary

info v RK
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 281 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 205 m², Tvarožná Lhota
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 205 m², Tvarožná Lhota
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 205 m², Tvarožná Lhota

Prodej nemovitosti pro ubytování 1 205 m², Tvarožná Lhota

19 089 000 Kč (15 841 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 1 205 m²
Prodej skladu 20 m², Líšeň
Prodej skladu 20 m², Líšeň
Prodej skladu 20 m², Líšeň

Prodej skladu 20 m², Líšeň

1 072 600 Kč (53 630 Kč za m²)
  • Typ sklady
  • Plocha 20 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 599 m², Chvalovice
Prodej nemovitosti pro ubytování 599 m², Chvalovice
Prodej nemovitosti pro ubytování 599 m², Chvalovice

Prodej nemovitosti pro ubytování 599 m², Chvalovice

8 990 000 Kč (15 008 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 599 m²
Prodej bytu 4+kk 123 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 4+kk 123 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 4+kk 123 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 4+kk 123 m², Brno - Žebětín

rezervováno
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 123 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín

rezervováno
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 68 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m², Tišnov
Prodej bytu 2+kk 44 m², Tišnov
Prodej bytu 2+kk 44 m², Tišnov

Prodej bytu 2+kk 44 m², Tišnov

rezervováno
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 44 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m², Tišnov
Prodej bytu 1+kk 40 m², Tišnov
Prodej bytu 1+kk 40 m², Tišnov

Prodej bytu 1+kk 40 m², Tišnov

rezervováno
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 40 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 200 m², Znojmo
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 200 m², Znojmo
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 200 m², Znojmo

Prodej nemovitosti pro ubytování 1 200 m², Znojmo

17 900 000 Kč (14 917 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 1 200 m²

  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt